Spokojenost klientů je pro mě na prvním místě.

REFERENCE

KLIENTŮ

Děkuji za každou zpětnou vazbu…

S realitním makléřem panem Petrem Vošmíkem jsem spolupracovala při koupi a pronájmu nemovitosti. Mohu potvrdit, že se jedná a zkušeného profesionála a velmi lidským přístupem. Celý průběh koupě i pronájmu velmi dobře připravil, vysvětlil všechny kroky transakce. Vše fungovalo naprosto přesně a bez problémů tak, jak bylo dohodnuto. Velmi si cením jeho pomoci a rad - ať již při prohlídce nemovitosti, podepisování dokumentů či předávání nemovitosti. Jsem ráda, že jsem se mohla spolehnout na tak férového makléře. Spolupráce s panem Vošmíkem je opravdu radost.

Marie Straková

Osobní zkušenost s Century 21 Coloseum Praha, v zastoupení p. Vošmíka byla přímo ukázková. P. Vošmíka jsem požádal o prodej bytu v Praze na základě doporučení. Je to zkušený, ale zároveň i lidský makléř, který mi trpělivě vysvětlil veškeré kroky, které budou následovat. Zařídil dle ústní dohody na klíč vše od A do Z. Dodržel následně veškeré písemné, ale i ústní dohody. Celý obchod proběhl přesně dle dohody z první schůzky. Vynikající volba pro člověka, který se v realitách nepohybuje a nechce se dožít nějakého nepříjemného „ale“ VŘELE DOPORUČUJI A DĚKUJI!

Kovářík

Hlavně děkujeme za Vaši trpělivost – absolvovali jsme celkem 30 návštěv – líbila se nám Vaše připravenost a Vaše jednání s námi a hlavně se zájemci. To že se vše zdařilo Vaše velká zásluha. Vydrželi jsme společně skoro 9 měsíců. Za tu dobu se z Vás stal skoro náš přítel. Děkujeme za povzbuzování. Tím, ale Vaše práce neskončila – nepíšu zde, že jste vyřídil smlouvy, papíry, pomohl s odhadem našeho domu ve Vrchlabí, ale hlavně jste nám sehnal a zařídil bydlení v Praze. I tady jste zařídil veškeré náležitosti. Je toho ještě mnohem víc a tak jenom skromné doporučení Vaší perfektní práce a u nás jste kdykoliv vítán.

Ivana Horneková a Antonín Kutík

Zkušenosti s Century 21 Coloseum Praha mám vynikající. Konkrétně s makléřem p. Vošmíkem. Profesionální, milé a vstřícné jednání.

Jana Pilcová

Vážený pane Vošmík, dovolte abychom Vám srdečně poděkovali. Náš dík patří celé vaší společnosti, ale přesto především Vám! Prožíváme jedno z nejtěžších období v našem životě. Nemoc. Jednou z cest, jak náš další život učinit lehčím, byla koupě nového bydlení. Měli jsme veliké štěstí, že jsme měli Vás,.Vaše práce, zájem o zákazníka, vstřícné a profesionální jednání. Rychlé, a přitom příjemné vyřešení velice závažného kroku Vašeho klienta – v tomto případě nás. Moc Vám děkujeme, kéž by bylo víc takových LIDÍ – společností.

Hana Měšťanová s rodinou

Pan Petr Vošmík nám prodával byt, který se mu podařilo prodat během týdne. Se službami p. Vošmíka sme byli velice spokojeni. Vždy ochotný, milý a nic nebylo problém. Jinak náš byt nabízela před p. Vošmíkem jiná realitka a měla byt v nabídce pul roku a bez úspěchu a to cena bytu byla nižší než za jakou nam ho prodal p. Vošmík a během týdne. Timto bych chtěla ještě jednou p. Vošmíkovi poděkovat za jeho služby a vstřícnost. Všem vřele DOPORUČUJI!!!!!

Kateřina Horská