Bezpečně vás provedu každým
krokem realitního případu...

MOJE

SLUŽBY

Díky své dlouholeté realitní praxi umím vaši nemovitost nabídnout ve správný čas, správnému klientovi a za nejvýhodnější cenu.

1. Akvizice a nábor nemovitostí

Oslovení potencionálních klientů, práce v terénu a s klientskou databází. Představení služeb a zjištění potřeb klienta. Vypracování tržní analýzy nemovitosti na základě cenových map. Podpis zprostředkovatelské smlouvy na základě dohody s klientem a stanovení odměny za zprostředkování realitního obchodu.

2. Předprodejní příprava

V případě potřeby zajistím úklid nebo drobné opravy nemovitosti, po dohodě s klientem realizuji home staging. Zajistím zpracování průkazu energetické náročnosti budovy, profesionální půdorys nemovitosti a profesionální nafocení, příp. videoprezentaci.

3. Zpracování prezentace a export na servery

Veškeré podklady zpracuji do profesionální prezentace, zajistím export na nejnavštěvovanější realitní servery. V dalším kroku spáruji nabízenou nemovitost s poptávkou v interním systému CENTURY 21.

4. Marketing nemovitosti

Marketing zahrnuje inzerci na nejvýznamnějších placených realitních serverech, pravidelné topování nabídky, instalaci prodejní plachty na nemovitost, placenou reklamu, příp. letákovou kampaň a tištěnou inzerci v místních médiích. Vše na základě domluveného marketingového plánu.

5. Realizace prohlídek

Příprava dokumentace pro zájemce včetně její prezentace, energetického štítku apod. Před samotnou prohlídkou důkladně prověřuji každého zájemce a zjišťuji základní údaje, motivaci ke koupi, způsob financování…

6. Pravidelný report klientovi

Klientovi zasílám pravidelnou zpětnou vazbu o vývoji realitního případu. Analýzu úspěšnosti marketingových aktivit, výsledky inzerce a reklamy, rekapitulaci provedených prohlídek, další plánované kroky, příp. další doporučení klientovi.

7. Příprava a podpis smluvní dokumentace

Připravím rezervační smlouvu, dohodu o složení blokovacího deposita, zajistím vypracování kupní smlouvy, smlouvy o úschově (dle domluvy lze zajistit bankovní či notářskou úschovu). Zprostředkuji samotný podpis smluvní dokumentace, podání návrhů na vklad na katastr, vč. zajištění kopií a následné uvolnění peněz z úschovy dle smluvních podmínek.

8. Předání bytu a poprodejní servis

Připravím předávací protokol, zápis aktuálních stavů energií (elektřina, plyn, voda), jejich přepis na nového majitele, přepis na SVJ, příp. družstvu. Zajistím vypracování přiznání k dani z nabytí nemovitosti, příp. asistenci při jeho podání.

HOME

STAGING

Věděli jste, že home staging prokazatelně zrychluje dobu prodeje nemovitosti a zvyšuje její tržní cenu?

Home staging je nový celosvětový trend současného prodeje nemovitostí.

Prodáváte-li nemovitost je základním předpokladem provedený generální úklid. Chcete-li ale prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a v poměrně krátké době, je pro Vás právě home staging tou správnou volbou. O úspěšném prodeji rozhoduje mnoho drobností. Home staging je cestou, jak připravit nemovitost tak, aby se v něm potenciální zájemce cítil co nejlépe.

Home staging zahrnuje drobné estetické zásahy do interiéru, typu doplnění vhodných květin, vymalování apod., ale někdy se jedná o komplexnější zásah zahrnující instalací vhodných kusů nábytku a celkové aranžmá. To vše s cílem navodit potenciálnímu klientovi pocit příjemného a útulného bydlení.

NEVÁHEJTE MĚ

KONTAKTOVAT

Petr Vošmík

Radlická 759/32
150 00 Praha 5

Tel.: +420 736 606 460
E-mail: petr.vosmik@century21.cz

© 2019 Petr Vošmík