Bezpečně vás provedu každým
krokem realitního případu...

MOJE

SLUŽBY

Díky své dlouholeté realitní praxi umím vaši nemovitost nabídnout ve správný čas, správnému klientovi a za nejvýhodnější cenu.

1. Akvizice a nábor nemovitostí

Oslovení potencionálních klientů, práce v terénu a s klientskou databází. Představení služeb a zjištění potřeb klienta. Vypracování tržní analýzy nemovitosti na základě cenových map. Podpis zprostředkovatelské smlouvy na základě dohody s klientem a stanovení odměny za zprostředkování realitního obchodu.

2. Předprodejní příprava

V případě potřeby zajistím úklid nebo drobné opravy nemovitosti, po dohodě s klientem realizuji home staging. Zajistím zpracování průkazu energetické náročnosti budovy, profesionální půdorys nemovitosti a profesionální nafocení, příp. videoprezentaci.

3. Zpracování prezentace a export na servery

Veškeré podklady zpracuji do profesionální prezentace, zajistím export na nejnavštěvovanější realitní servery. V dalším kroku spáruji nabízenou nemovitost s poptávkou v interním systému CENTURY 21.

4. Marketing nemovitosti

Marketing zahrnuje inzerci na nejvýznamnějších placených realitních serverech, pravidelné topování nabídky, instalaci prodejní plachty na nemovitost, placenou reklamu, příp. letákovou kampaň a tištěnou inzerci v místních médiích. Vše na základě domluveného marketingového plánu.

5. Realizace prohlídek

Příprava dokumentace pro zájemce včetně její prezentace, energetického štítku apod. Před samotnou prohlídkou důkladně prověřuji každého zájemce a zjišťuji základní údaje, motivaci ke koupi, způsob financování…

6. Pravidelný report klientovi

Klientovi zasílám pravidelnou zpětnou vazbu o vývoji realitního případu. Analýzu úspěšnosti marketingových aktivit, výsledky inzerce a reklamy, rekapitulaci provedených prohlídek, další plánované kroky, příp. další doporučení klientovi.

7. Příprava a podpis smluvní dokumentace

Připravím rezervační smlouvu, dohodu o složení blokovacího deposita, zajistím vypracování kupní smlouvy, smlouvy o úschově (dle domluvy lze zajistit bankovní či notářskou úschovu). Zprostředkuji samotný podpis smluvní dokumentace, podání návrhů na vklad na katastr, vč. zajištění kopií a následné uvolnění peněz z úschovy dle smluvních podmínek.

8. Předání bytu a poprodejní servis

Připravím předávací protokol, zápis aktuálních stavů energií (elektřina, plyn, voda), jejich přepis na nového majitele, přepis na SVJ, příp. družstvu. 

HOME

STAGING

Věděli jste, že home staging prokazatelně zrychluje dobu prodeje nemovitosti a zvyšuje její tržní cenu?

Home staging je nový celosvětový trend současného prodeje nemovitostí.

Prodáváte-li nemovitost je základním předpokladem provedený generální úklid. Chcete-li ale prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu a v poměrně krátké době, je pro Vás právě home staging tou správnou volbou. O úspěšném prodeji rozhoduje mnoho drobností. Home staging je cestou, jak připravit nemovitost tak, aby se v něm potenciální zájemce cítil co nejlépe.

Home staging zahrnuje drobné estetické zásahy do interiéru, typu doplnění vhodných květin, vymalování apod., ale někdy se jedná o komplexnější zásah zahrnující instalací vhodných kusů nábytku a celkové aranžmá. To vše s cílem navodit potenciálnímu klientovi pocit příjemného a útulného bydlení.